Ніяких мирних переходів громад не було!
![Православна Буща](/img/article/551/84_main-v1643893597.jpg)
Насправді було і є так: від громади УПЦ відколюється частина людей, змінює конфесійну приналежність, з допомогою влади відбирає храм і стверджує: громада перейшла!
Майже щомісяця з’являються новини про освячення щойно збудованих храмів в УПЦ. Власне, вчора 24 липня було освячено храм УПЦ в селі Буща. «Мирний перехід» в цьому селі запам’ятався безпосередньою участю тодішнього голови РДА Сергія Кондрачука, який вправно ломом відчиняв двері храму.
Заперечте мені, якщо я помиляюся - ніяких мирних переходів громад не було!!! Всі громади УПЦ не тільки збережені, а ще й будують та освячують собі нові храми. Якби громади масово перейшли, то не було б кому будувати ті храми, та й молитися в них. Насправді було і є так: від громади УПЦ відколюється частина людей, змінює конфесійну приналежність, з допомогою влади відбирає храм і стверджує: громада перейшла! А потім хтось будує і освячує храм. Дивно, хто? Звісно люди! Значить громада не перейшла, просто відкололася якась її частина. Відкололася, але не перейшла, так буде правильно.
Більш того, відкололися в своїй більшості ( наголошую - в більшості) ті, хто до храму майже ніколи не ходив. Про таких кажуть – не знає в яку сторону відкриваються двері. Як результат порожні храми, та проблеми з їх утриманням.
А за православну Бущу , щиро радію. Миру Вам, рясних Божих благословінь та щира подяка за вірність матері Церкві.
ПС: Як було в Бущі – в першому коментарі під дописом.
![Что я здесь делаю? Неделя о блудном сыне](/img/article/791/14_tn-v1709482694.jpeg)
![Молчать нельзя, когда хулят Бога](/img/article/789/4_tn-v1708327661.jpeg)
![Рассказ Александра Ужанкова о чуде святителя Феодосия Черниговского](/img/article/789/3_tn-v1708327211.jpeg)
![Почему надо кошмарить народ, когда он молится за наших воинов?](/img/article/789/2_tn-v1708326562.jpeg)
![Почему литургию служат на мощах](/img/article/784/19_tn-v1705442207.jpg)