Спікер УПЦ зустрівся з новоствореною українською громадою в Лейпцигу
![Спікер УПЦ зустрівся з новоствореною українською громадою в Лейпцигу](/img/article/616/47_main-v1656428585.jpg)
Заступник голови ВЗЦС УПЦ протоієрей Миколай Данилевич відвідав українську православну громаду в Лейпцигу та звершив Божественну літургію.
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, 26 червня 2022 року заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич зустрівся з новоствореною громадою УПЦ у Лейпцигу (Німеччина). Про це повідомляє пресслужба ВЗЦЗ.
Нову українську православну громаду створено нашими співвітчизниками, які були змушені виїхати з України внаслідок російсько-української війни. Богослужіння в ній розпочалися у День Святого Великодня 24 квітня 2022 року. У свято Собору всіх святих, що у землі нашій просяяли, протоієрей Миколай Данилевич очолив у новоствореній громаді УПЦ у Німеччині Божественну літургію.
Опікується новою українською православною громадою клірик УПЦ священник Максим Бойчура, і здійснює регулярні богослужіння за адресою: Ruckmardofter Straße 13, Leipzig.
Нагадаємо, що Помісний Собор УПЦ від 27.05.2022 у Постанові заявив про необхідність «розвивати місію за кордоном серед православних українців для збереження ними своєї віри, культури, мови та православної ідентичності».
Як повідомляла СПЖ, в інтерв'ю речник УПЦ розповів про місію Української Православної Церкви за кордоном.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)
![У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ](/img/article/814/83_tn-v1723035279.jpg)