У Горішніх Плавнях священник УПЦ організував для біженців екскурсію музеєм
![У Горішніх Плавнях священник УПЦ організував для біженців екскурсію музеєм](/img/article/603/28_main-v1650458524.jpg)
Протоієрей Георгій Коваленко урізноманітнив дозвілля біженців, які знайшли притулок у Горішніх Плавнях.
У Полтавській єпархії 19 квітня 2022 року з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа протоієрей Георгій Коваленко організував екскурсію до краєзнавчого музею для переселенців, повідомила пресслужба єпархії на своїй сторінці у Facebook. Отець Георгій обіймає посаду директора Духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському архієрейському подвір'ї міста Горішні Плавні.
Він запросив дітей та дорослих до міського краєзнавчого музею, де вони дізналися про історію та сучасне життя Полтавського краю. Біженці з регіонів України, де йдуть бойові дії, знайшли притулок у гуртожитку Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ.
Як писала СПЖ, студенти Полтавської семінарії допомагають біженцям з Покровська та Маріуполя.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)
![У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ](/img/article/814/83_tn-v1723035279.jpg)