Рівненська єпархія на місяць оплатила проїзд дітей з інвалідністю до школи
![Зібрані УПЦ гроші передали громадській організації, яка оплачує автобус для дітей. Фото: сторінка Рівненської єпархії у Facebook](/img/article/585/96_main-v1643897018.jpg)
У рамках різдвяної акції «Подаруй дитині радість» Рівненська єпархія УПЦ допомогла з організацією довозу дітей-інвалідів до спецшколи Мізоча.
Духовенство та віруючі Здолбунівського благочиння Рівненської єпархії Української Православної Церкви допомогли оплатити місяць роботи автобуса для довозу дітей з інвалідністю до Мізоцької спеціальної школи, повідомляє на своїй сторінці у Facebook єпархія УПЦ.
Як розповів керівник соціального відділу протоієрей Василь Начев, транспорт для дітей оплачує громадська організація «Особливі дітки Здолбунівщини». Коли в єпархії дізнались про брак коштів для підвезення учнів із Здолбунова та інших населених пунктів, то в храмах благочиння оголосили збір грошей у рамках різдвяної акції «Подаруй дитині радість».
«Вирішили проплатити автобус на місяць. Це 18 тисяч гривень. Гроші збирали в храмах нашого благочиння, тобто до такого різдвяного подарунка дітям причетні священники та віряни наших храмів», – розповів отець Василь.
Зібрані кошти передали громадській організації «Особливі діти Здолбунівщини».
Як повідомляла СПЖ, Мукачівська єпархія допомогла обладнанням для арт-терапії дітям-інвалідам.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)
![У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ](/img/article/814/83_tn-v1723035279.jpg)
![В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш](/img/article/814/80_tn-v1723025397.jpg)