Мукачівська єпархія допомогла обладнанням для арт-терапії дітям-інвалідам
![Світловий стіл особливо ефективний у роботі з дітьми з особливими потребами. Фото: m-church.org.ua](/img/article/585/95_main-v1643897018.jpg)
Реабцентру для дітей з особливими потребами, інвалідів та хворих на ДЦП від благодійників Мукачівської єпархії УПЦ передали світловий стіл-пісочницю.
Відділ у справах сім'ї Мукачівської єпархії Української Православної Церкви передав Реабілітаційному центру для дітей з особливими потребами, інвалідів та хворих на ДЦП у смт Великий Березний Ужгородської області світловий стіл-пісочницю для арт-терапії, повідомляє на своєму офіційному сайті єпархія УПЦ.
З благословення митрополита Мукачівського та Ужгородського Феодора обладнання придбали за допомогою благодійників УПЦ.
Світловий стіл призначений для проведення пісочних терапій (арт-терапія) з метою розвитку у дітей пам'яті, уваги, просторової уяви, навичок комунікації. Він допомагає у розвитку дрібної моторики рук, використовується як засіб для арт-терапевтичної, корекційно-розвивальної роботи психологів, психотерапевтів, логопедів.
Обладнання передав настоятель Свято-Пантелеймонівського храму УПЦ смт. Великий Березний протоієрей Серафим Гичка. Керівник дитячого ребцентру Ярина Кич подякувала Мукачівській єпархії УПЦ та всім, хто приєднався до цієї акції допомоги дітям з особливими потребами.
Як повідомляла СПЖ, в Одеській єпархії УПЦ допомогли багатодітним сім'ям.