Плавець-трансгендер із університету США побив усі рекорди жінок-спортсменок

08 Грудня 2021 00:29
49
Плавець Уїлл Томас вирішив, що він Лія, і переміг на змаганнях всіх жінок-спортсменок. Фото: christianpost.com Плавець Уїлл Томас вирішив, що він Лія, і переміг на змаганнях всіх жінок-спортсменок. Фото: christianpost.com

Член жіночої команди Пенсільванського університету з плавання, що побив багато рекордів раніше, три сезони виступав за чоловічу збірну.

Лія Томас – трансгендер-чоловік, який вважає себе жінкою, виступаючи за команду Пенсільванського університету на змаганнях в Акроні (Огайо, США), побив усі встановлені в цьому місці рекорди жінок-спортсменок, повідомляє сайт christianpost.

У всіх категоріях, де виступав Томас, він посів перші місця, випереджаючи спортсменок, які посіли друге місце, на суттєвий час. Так, на дистанції 200 ярдів (близько 182 метрів) він прийшов до фінішу з відривом 7 секунд, а дистанції 1650 ярдів (близько 1,5 кілометра) розрив із другим місцем склав 38 секунд. Останній результат адміністрація університету Пенсільванії, за який виступає Томас, назвав «кращим у країні».

Раніше Лія Томас виступав у чоловічій команді університету під ім'ям Уїлл Томас. У сезоні 2018-2019 він зайняв друге місце в чемпіонаті Ліги плюща в трьох видах фрістайлу: вільним стилем на 500 ярдів, вільним стилем на 1000 ярдів і вільним стилем на 1650 ярдів.

Як повідомляла СПЖ, спортсменку із США обурила участь трансгендерів у жіночих змаганнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку, щоб повідомити про це редакцію.
Якщо Ви виявили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter або цю кнопку Якщо Ви виявили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть цю кнопку Виділений текст занадто довгий!