Іподиякон Полтавського архієрея став чемпіоном України з плавання

07 Грудня 2021 22:30
74
Любомир Лемешко. Фото: Facebook-сторінка Полтавської єпархії УПЦ. Любомир Лемешко. Фото: Facebook-сторінка Полтавської єпархії УПЦ.

Полтавець Любомир Лемешко, який служить іподияконом у митрополита Филипа, взяв перше місце на дистанції 100 метрів батерфляєм та друге на 50 м.

Любомир Лемешко, іподиякон правлячого архієрея Полтавської єпархії митрополита Филипа, виграв золоту та срібну медалі на чемпіонаті України з плавання, повідомляє на своїй сторінці у Facebook єпархія.

Любомир (у хрещенні Володимир) посів перше місце на дистанції 100 метрів батерфляєм, а також фінішував другим на дистанції 50 м батерфляєм.

Митрополит Филип від себе особисто, а також від імені духовенства та віруючих Полтавської єпархії УПЦ вітає Любомира з новим спортивним досягненням. Лемешко розпочав спортивну кар’єру у дев’ятирічному віці. У 2014 році він виконав розряди кандидата у майстри спорту та майстра спорту. Брав участь у чемпіонатах Європи, міжнародних змаганнях та літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

Як повідомляла СПЖ, парафіянка УПЦ здобула золоту медаль на парачемпіонаті світу в Грузії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку, щоб повідомити про це редакцію.
Якщо Ви виявили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter або цю кнопку Якщо Ви виявили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть цю кнопку Виділений текст занадто довгий!