Волонтери Полтавської єпархії УПЦ допомогли пацієнтам психіатричної лікарні
![Волонтери центру «Благо» Полтавської єпархії УПЦ. Фото: сторінка єпархії у Facebook](/img/article/569/52_main-v1643895569.jpg)
Православні волонтери Полтави провели для дітей, що лікуються в лікарні, ігри та пригостили солодощами, а дорослим пацієнтам принесли одяг та взуття.
Волонтери православного центру «Благо», який діє при відділі благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії Української Православної Церкви, на чолі з керівником протоієреєм Андрієм Симоном відвідали психіатричну лікарню ім. Мальцева, повідомляє на своїй сторінці у Facebook єпархія.
З благословення митрополита Полтавського та Миргородського Филипа православні волонтери передали дорослим пацієнтам одяг та взуття. Для дітей, що лікуються в лікарні, вони провели спортивні та розвиваючі ігри, майстер-класи з орігамі та плетіння волосся. Також з дітьми провели духовні бесіди та пригостили солодощами.
Як повідомляла СПЖ, волонтери Полтавської єпархії допомогли дітям-аутистам та дитячому притулку.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)
![У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ](/img/article/814/83_tn-v1723035279.jpg)
![В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш](/img/article/814/80_tn-v1723025397.jpg)