Намісник і послушники скиту в Маринівці загасили пожежу в приватній оселі
![Митрополит Агафангел освячує машину, за допомогою якої загасили пожежу. Фото: сайт Одеської єпархії](/img/article/553/65_main-v1643893775.jpg)
Завдяки монастирській пожежній машині в селі Маринівка Одеської області вдалося загасити будинок, де живе сім'я з 5 малолітніми дітьми.
Увечері 4 серпня намісник і послушники скиту Одеської єпархії УПЦ в селі Маринівка на монастирській пожежній машині загасили пожежу в одному з сільських приватних будинків, повідомили на сторінці Одеської єпархії в Facebook.
В одному з приватних будинків села Маринівка загорівся будинок, в якому живе сім'я з п'ятьма малолітніми дітьми. Про нещастя дізналися в Покровському скиту і настоятель разом з послушниками одразу виїхали на спеціальному пожежному автомобілі, який з благословення митрополита Агафангела перебуває на постійному чергуванні при обителі.
Ченці локалізували та загасили вогонь ще до приїзду рятувальників. Власник будинку подякував митрополиту Одеському й Ізмаїльському Агафангелу і братії скиту за допомогу.
Як повідомляла СПЖ, при одеському монастирі відкрився притулок для постраждалих від домашнього насильства.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)
![У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ](/img/article/814/83_tn-v1723035279.jpg)