Громада УПЦ села Ділове запропонувала мирне вирішення конфлікту щодо храму
![Парафіянин громади УПЦ в Діловому Микола Ткач. Фото: скріншот/YouTube-канал Антон Гура](/img/article/519/4_main-v1643890699.jpg)
Парафіяни Свято-Успенського храму УПЦ в Діловому пропонують тим, хто перейшов у ПЦУ, гроші і землю на нове будівництво, а також будинок настоятеля.
Громада Української Православної Церкви села Ділове Рахівського району Закарпатської області, яка через дії активістів ПЦУ позбавлена можливості проводити богослужіння, запропонувала мирне рішення. Вони пропонують односельцям, що перейшли у ПЦУ, будинок, де живе настоятель, касу приходу в сумі 500 тис. грн і землю на будівництво нового храму, йдеться в сюжеті на Youtube-каналі блогера Антона Гури.
Парафіянин громади УПЦ в Діловому Микола Ткач озвучив пропозицію для меншої частини приходу, яка вирішила перейти в ПЦУ, серед яких, крім грошей і землі з будинком, ще й благодійна акція.
«До всього цього ми покажемо, що дійсно хочемо миру, тим, що ми б хотіли в школу, куди ходять діти всіх конфесій, зробити там фасад або ще чимось допомогти на суму 100-200 тисяч гривень», – підсумував пропозицію громади УПЦ парафіянин.
Як повідомляла СПЖ, громада УПЦ вказала на дезінформацію у ЗМІ про ситуацію в селі Ділове.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)
![У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ](/img/article/814/83_tn-v1723035279.jpg)
![В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш](/img/article/814/80_tn-v1723025397.jpg)