Православна молодь Одеси в дні карантину щодня годує 150 бездомних
![Молодіжний відділ єпархії запрошує всіх небайдужих приєднуватися до благодійної акції. Фото: сторінка Молодіжного відділу у Facebook](/img/article/468/55_main-v1643886052.jpg)
Уже понад місяць молодіжний актив Одеської єпархії УПЦ щодня готує обіди для бездомних.
За сприяння співробітників Соціального відділу Одеської єпархії та за допомогою небайдужих людей православна молодь Одеси в дні коронавірусного карантину щодня годує близько 150 бездомних, а також надає адресну гуманітарну допомогу самотнім одеситам похилого віку.
«Дякуємо всім, хто допомагав і допомагає молоді в рамках даної благодійної акції, а також закликаємо всіх небайдужих людей приєднуватися. У планах молоді готувати обіди і годувати бездомних щодня упродовж всього карантину», – наголошується на сторінці Молодіжного відділу Одеської єпархії у Facebook.
Підтримати благодійну акцію можна фінансово (реквізити вказані на сторінці відділу), а також особистою участю – потрібні волонтери для приготування, доставки і роздачі їжі, також є необхідність в автотранспорті для підвозу їжі в пункти призначення.
Як повідомляла СПЖ, за місяць Одеська єпархія роздала гарячі обіди на суму понад 1 млн гривень.