Вінницький архієрей передав ікони і фінансову допомогу громаді в Махнівці
![Ієрарх передав громаді Махнівці ікони для іконостасу. Фото: eparhia.vinnica.ua](/img/article/454/1_main-v1643885309.jpg)
Настоятель громади, що рік тому постраждала від рейдерства ПЦУ, від імені прихожан подякував митрополиту Варсонофію і всім тим, хто допомагає їм у зведенні нового храму.
26 березня 2020 митрополит Вінницький і Барський Варсонофій передав громаді УПЦ села Махнівка Козятинського району Вінницької області ікони для іконостасу та 7390 гривень фінансової допомоги. Про це повідомляє єпархіальна прес-служба.
Настоятель парафії протоієрей Володимир Ратошнюк передав єрархові слова подяки від імені всієї громади, яка після захоплення храму розкольниками продовжує богослужбову діяльність і будує для себе новий храм.
Як повідомляла СПЖ, весною 2019 храм УПЦ на честь святого Георгія Побідоносця в селі Махнівка з ініціативи настоятеля, який ухилився в розкол, був відібраний на користь ПЦУ і згодом став використовуватися як склад для будівельних матеріалів. Парафіяни, що залишилися вірними канонічній Українській Православній Церкві, з того часу моляться у пристосованому приміщенні.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)