Члени УПЦ КП села Ворсівка хочуть виселити священика канонічної Церкви
![Свято-Миколаївський храм с. Ворсівка, Житомирська область.](/img/article/360/37_main-v1643876865.jpg)
Розкольники вважають, що сторожка, в якій проживає настоятель захопленого ними храму, тепер належить «новоствореній-правонаступній релігійній громаді УПЦ КП».
В селі Ворсівка Житомирської області розкольники виселяють з сторожки протоієрея Василя Симчука, настоятеля Свято-Миколаївського храму, для «заселення настоятеля релігійної організації с. Ворсівка Житомирської єпархії Української православної церкви Київського патріархату». Заяву, в якій члени УПЦ КП вимагають від священнослужителя канонічної Церкви звільнити приміщення до 26 січня 2019 року, опублікував на своїй сторінці в Facebook голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов.
«Все що треба знати про "КП" під брендом "ПЦУ"! – підкреслив глава юрвідділу. – Рейдери з "Київського Патріархату" села Ворсівка, на Житомирщині, хочуть виселити отця Василя, настоятеля храму, з приміщення! Воістину християнський вчинок, взимку, в мороз і на вулицю!»
![Члени УПЦ КП села Ворсівка хочуть виселити священика канонічної Церкви фото 1](/img/forall/u/0/-1/old/art_59534_1.png)
Як повідомляла СПЖ, 11 Січня 2019 року прихильники ПЦУ в селі Ворсівка, за підтримки сільради та активістів зі «Свободи», провели збори за перехід до ПЦУ. Свято-Миколаївський храм опечатали, а настоятель храму опинився в лікарні з гіпертонічним кризом.
Голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов раніше зазначив, що релігійні громади, які «переходять» в ПЦУ, насправді приєднуються не до нової церковної структури, а до Київського патріархату.
![На Сумщині від обстрілу постраждав храм УПЦ](/img/article/814/85_tn-v1723042633.jpg)
![У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ](/img/article/814/83_tn-v1723035279.jpg)
![В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш](/img/article/814/80_tn-v1723025397.jpg)