Громада УПЦ села Розтоки просить у Президента допомоги у поверненні храму
![Парафіяни Свято-Троїцького храму села Розтоки](/img/article/359/32_main-v1643876845.jpg)
Віряни Української Православної Церкви Тернопільської області звернулися до влади України з проханням повернути їм відібраний ПЦУ храм.
Парафіяни УПЦ села Розтоки Кременецького району Тернопільської області звернулися до Президента Петра Порошенка з проханням повернути їм захоплений в ніч на 19 січня прихильниками ПЦУ Свято-Троїцький храм.
«Вже другий день поспіль ці люди (парафіяни храму – Ред.) змушені молитися при морозі на вулиці, і у них немає можливості потрапити в свій храм», – передає слова настоятеля храму священика Петра Слободяна Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Настоятель закликав главу держави забезпечити релігійну свободу, право вільного віросповідання і не переслідувати вірян, а, навпаки, надати їм можливість молитися в стінах рідної церкви.
18 січня у с. Розтоки перед освяченням води прихильники УПЦ заблокували роботу Свято-Троїцького храму з метою провести збори про перехід до Православної Церкви України. Ні парафіяни, ні священик всередину приміщення потрапити не змогли.
![Нардеп пояснив, чому Усик і Ломаченко не захищають зараз Церкву](/img/article/815/25_tn-v1723291860.jpg)
![Померла ігуменя Покровського жіночого монастиря УПЦ у Гощі](/img/article/815/23_tn-v1723287517.jpg)