Православні спортсмени-гирьовики стали чемпіонами світу

30 Квiтня 2018 13:17
151
Постійні учасники православного гирьового турніру додали «золото» та «срібло» у загальну перемогу збірної України Постійні учасники православного гирьового турніру додали «золото» та «срібло» у загальну перемогу збірної України

На чемпіонаті світу серед студентів, що завершився у словенському Цельє, учасники турніру з гирьового спорту на Кубок апостола Андрія Первозванного завоювали призові місця.

5 травня у Запоріжжі переможці візьмуть участь у вже IV Відкритому Кубку святого апостола Андрія Первозванного серед дітей та юнацтва з гирьового спорту, повідомляє прес-служба Запорізької єпархії Української Православної Церкви.

У Цельє спортсмен з Мелітопольського благочиння, майстер спорту України Сергій Данилевський, у ваговій категорії до 65 кг зумів виконати 40 поштовхів довгим циклом та стати переможцем змагань.

Ниніншій чемпіон України серед студентів Руслан Орін, кандидат у майстри спорту України, додав «золото» чемпіонату світу серед студентів у Словенії, у ваговій категорії до 60 кг, виштовхнувши дві півторапудові гирі 53 рази. Руслан став також і чемпіоном Європи по основній сітці змагань у вправі поштовх довгим циклом двома 24-кілограмовими снарядами. Після цього, зробивши 12 поштовхів довгим циклом двома 32-кілограмовими гирями, загальна вага яких перевищила вагу спортсмена, Руслан переміг і в «дорослому», і в юніорському турнірах. Завоювавши чотири «золота», наступного дня в командній естафеті Руслан Орін завоював «срібло».

Учасниця юнацької збірної Запорізької єпархії УПЦ «Дружина», складеної за підсумками III Кубка апостола Андрія Первозванного, Марія Рабош торік виконала норматив кандидата в майстри спорту України. 29 квітня 2018 року Марія, вирвавши пудову гирю 121 раз, стала чемпіонкою світу серед студентів у ваговій категорії до 60 кг, перемігши в чемпіонаті Європи та чемпіонаті Європи серед юніорів.

Незмінний Головний суддя Кубку апостола Андрія Первозванного, заслужений майстер спорту України Любов Олександрівна Черепаха стала восьмикратною чемпіонкою Європи, спочатку у вправі поштовх довгим циклом з результатом 135 балів, а потім і в ривку з показником в 210 фіксацій.

У підсумку, дванадцять «золотих» та одна «срібна» медаль стали внеском православних спортсменів-гирьовиків у загальну перемогу збірної України.

Нагадаємо, що турнір апостола Андрія Первозванного проходить з 2015 року за ініціативою рекордсменки світу з гирьового спорту Любові Черепахи під патронатом і в межах Запорізької єпархії УПЦ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку, щоб повідомити про це редакцію.
Якщо Ви виявили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter або цю кнопку Якщо Ви виявили помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть цю кнопку Виділений текст занадто довгий!