Від них віє холодом
![Михаил Зинкевич. Фото: Апостроф](/img/article/386/56_main-v1643879170.jpg)
Був цими днями на острові Корфу, де знаходяться мощі св. Спиридона.
Спілкувався з мирянами, які допомагають при храмі св. Спиридона. Вони розповіли, що інколи до них приїжджають наші українські розкольники з теперішньої "ПЦУ". Служити їм, звичайно, не дозволяють, лише дозволяють поклонитися мощам. Від всіх священнослужителів вимагають документи, щоб бачити чи це клірики канонічної Української Православної Церкви чи ні.
Я запитав в згаданих мирян, як чи за якими ознаками вони впізнають розкольників?
- Батюшка! Та їх одразу видно. Від них віє холодом. Якщо від наших священиків відчувається тепло, то від них віє холодом.
P. S. Звичайно, можна сказати, що це не об'єктивно, що це є суб'єктивний духовний досвід окремих мирян, але благодать має значення і віруючі люди, які відчули благодатне тепло в Церкві, відчувають різницю. В розколі холодно.
![Что я здесь делаю? Неделя о блудном сыне](/img/article/791/14_tn-v1709482694.jpeg)
![Молчать нельзя, когда хулят Бога](/img/article/789/4_tn-v1708327661.jpeg)
![Рассказ Александра Ужанкова о чуде святителя Феодосия Черниговского](/img/article/789/3_tn-v1708327211.jpeg)
![Почему надо кошмарить народ, когда он молится за наших воинов?](/img/article/789/2_tn-v1708326562.jpeg)
![Почему литургию служат на мощах](/img/article/784/19_tn-v1705442207.jpg)