Волонтери Полтавської єпархії доставили допомогу дітям у зону бойових дій
Волонтери Центру «Благо» при відділі благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії Української Православної Церкви доставили гуманітарну допомогу для дітей до зони бойових дій, повідомляє на своїй сторінці у Facebook єпархія УПЦ.
З благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волонтери з головою соціального відділу єпархії протоієреєм Андрієм Сімоном у черговий раз привезли речі для матерів та їхніх дітей до обстрілюваної Харківської області.
«Цього разу нам вдалося одягнути чимало діток віком від 0 до 2 років та від 6 до 16 років на Харківщині. Крім речей для немовлят було передано дитяче харчування», – повідомили у єпархії УПЦ.
Полтавська єпархія дякує всім, хто пожертвував речі для харківських дітей, і нагадує, що прийом та видача одягу відбувається щонеділі з 11:30 до 13:00 у речовому банку Центру «Благо», розташованому при храмі на честь мучениць Віри, Надії, Любви та матері їхньої Софії у Полтаві.
Як повідомляла СПЖ, УПЦ передала гумдопомогу сім’ям з малолітніми дітьми та майбутнім мамам Харкова.
Читайте також
В Умань цього року приїде вдвічі більше хасидів, ніж минулого року
В Україну на святкування Рош ха-Шана хасиди приїжджають щороку у вересні, навіть попри воєнні дії.
У Заставках ПЦУ захопила храм, незважаючи на рішення громади бути в УПЦ
Парафіяни УПЦ у Заставках сподіваються на повернення їхнього храму законним способом.
У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ
У Львівській облраді вважають, що абсолютна більшість Верховної Ради хоче проголосувати за законопроєкт 8371.
У Каневі відібраний в УПЦ Георгіївський собор збираються перевести до ПЦУ
Долю храму будуть вирішувати на «загальних зборах релігійної громади».
В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш
Деталі програми ЛГБТ-прайду організатори наразі не повідомляють.