Фонд «Фавор» допоміг Вознесенському храму на Рівненщині
Благодійний форд «Фавор» придбав металочерепицю для покрівлі Свято-Вознесенського храму села Торговиця Рівненської області, повідомили у Telegram-каналі фонду.
«Дякуємо вам, дорогі наші підписники та друзі фонду, за ваші молитви й активну участь у народному зборі пожертв! На даний момент з Божою допомогою зведено стіни та незабаром розпочнуться покрівельні роботи з використанням закуплених БФ "Фавор" 175,45 кв.м. металочерепиці на загальну суму 67 373 грн», – йдеться у повідомленні.
«Після того, як у 2019 році православна громада села Торговиця Млинівського благочиння Рівненської єпархії лишилась без храму, було прийнято рішення будувати новий храм. Дякуємо Богові, що наші парафіяни не впали у відчай, не втратили надію, а гаряче молилися, щоб Господь милосердний послав добрих людей, які б відгукнулися й допомогли у будівництві Свято-Вознесенського храму. Ще минулого року на цьому місці нічого не було, а зараз стоять стіни майбутнього храму! Від себе особисто та від нашої невеличкої, але дружньої релігійної громади, низько вклоняюся й висловлюю щиру подяку», – сказав настоятель храму протоієрей Василь Кудрик.
Раніше СПЖ писала, що храм у Торговиці відібрали активісти ПЦУ у 2019 році, і настоятель із парафіянами звернулися до віруючих по допомогу у будівництві нового.
Читайте також
В Умань цього року приїде вдвічі більше хасидів, ніж минулого року
В Україну на святкування Рош ха-Шана хасиди приїжджають щороку у вересні, навіть попри воєнні дії.
У Заставках ПЦУ захопила храм, незважаючи на рішення громади бути в УПЦ
Парафіяни УПЦ у Заставках сподіваються на повернення їхнього храму законним способом.
У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ
У Львівській облраді вважають, що абсолютна більшість Верховної Ради хоче проголосувати за законопроєкт 8371.
У Каневі відібраний в УПЦ Георгіївський собор збираються перевести до ПЦУ
Долю храму будуть вирішувати на «загальних зборах релігійної громади».
В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш
Деталі програми ЛГБТ-прайду організатори наразі не повідомляють.