Плавець-трансгендер із університету США побив усі рекорди жінок-спортсменок

Плавець Уїлл Томас вирішив, що він Лія, і переміг на змаганнях всіх жінок-спортсменок. Фото: christianpost.com

Лія Томас – трансгендер-чоловік, який вважає себе жінкою, виступаючи за команду Пенсільванського університету на змаганнях в Акроні (Огайо, США), побив усі встановлені в цьому місці рекорди жінок-спортсменок, повідомляє сайт christianpost.

У всіх категоріях, де виступав Томас, він посів перші місця, випереджаючи спортсменок, які посіли друге місце, на суттєвий час. Так, на дистанції 200 ярдів (близько 182 метрів) він прийшов до фінішу з відривом 7 секунд, а дистанції 1650 ярдів (близько 1,5 кілометра) розрив із другим місцем склав 38 секунд. Останній результат адміністрація університету Пенсільванії, за який виступає Томас, назвав «кращим у країні».

Раніше Лія Томас виступав у чоловічій команді університету під ім'ям Уїлл Томас. У сезоні 2018-2019 він зайняв друге місце в чемпіонаті Ліги плюща в трьох видах фрістайлу: вільним стилем на 500 ярдів, вільним стилем на 1000 ярдів і вільним стилем на 1650 ярдів.

Як повідомляла СПЖ, спортсменку із США обурила участь трансгендерів у жіночих змаганнях.

Традиції молитовного ходу в день пам'яті місцевошановного святого одинадцять років.

Митрополиту Феодосію продовжили домашній арешт

Владика брав участь у засіданні у режимі відеоконференції, але біля будівлі суд активізували супротивники УПЦ.

Заборони УПЦ найбільше хочуть уніати та прихильники ПЦУ, – опитування

З нерелігійних опитаних кожен п'ятий байдужий до цього питання.

У Городоцькому монастирі провели з'їзд військового духовенства УПЦ

Відбувся щорічний з'їзд священників, які займаються організацією і координацією духовної та волонтерської підтримки віруючих у лавах Сил Оборони України.

Думенко із Зорею обговорили з головою Мінкульту боротьбу з «руським миром»

Точицький із представниками ПЦУ поговорили про протидію спробам РФ знищити національну ідентичність України.

Грецький теолог: Релігійна ситуація в Україні розколює Православ'я

На думку грецького богослова, українські православні віруючі не хочуть покинути УПЦ та приєднатися до ПЦУ через можливе відлучення від Церкви.