На Житомирщині створять сестринство милосердя
Сестри милосердя. Урочистий чин посвячення. Фото: kniazhyigrad.com.ua
Житомирщина долучається до благодійного місіонерського руху, який вже багато років діє в Києві, Одесі та інших єпархіях Української Православної Церкви – тут організовують православне сестринство.
«Головною місією такої громади милосердя є добрі справи. Будучи матерями, дружинами або бабусями, сестри у вільний від роботи час мають можливість допомагати нужденним, долучатися до різних церковно-соціальних заходів», – повідомили в прес-службі Житомирської єпархії.
Також важливою місією сестер стане проповідницька діяльність у ході відвідування освітніх і лікувальних установ, поширення молитвословів, Євангелія, натільних хрестиків.
Про важливість створення громади сестер милосердя сказав у своєму архіпастирському слові, зверненому до вірян єпархії, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. «Просимо небайдужих наших сестер відгукнутися і приєднатися до створюваної громади милосердя, адже "віра без справ мертва…" (Як. 2:26)», – звертаються у Житомирській єпархії. Записатися в громаду сестринства милосердя можна в храмах Житомира.
Як повідомляла СПЖ, у Житомирській єпархії допомогли багатодітній родині, яка постраждала від пожежі.
Читайте також
В Умань цього року приїде вдвічі більше хасидів, ніж минулого року
В Україну на святкування Рош ха-Шана хасиди приїжджають щороку у вересні, навіть попри воєнні дії.
У Заставках ПЦУ захопила храм, незважаючи на рішення громади бути в УПЦ
Парафіяни УПЦ у Заставках сподіваються на повернення їхнього храму законним способом.
У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ
У Львівській облраді вважають, що абсолютна більшість Верховної Ради хоче проголосувати за законопроєкт 8371.
У Каневі відібраний в УПЦ Георгіївський собор збираються перевести до ПЦУ
Долю храму будуть вирішувати на «загальних зборах релігійної громади».
В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш
Деталі програми ЛГБТ-прайду організатори наразі не повідомляють.