Відійшов до Господа один з найстаріших кліриків Донецької єпархії
Протоієрей Миколай Устименко. Фото: pravlife.org
11 січня 2020 відійшов до Господа один з найстаріших кліриків Донецької єпархії, засновник священицького роду протоієрей Миколай Устименко, а 13 січня 2020 року в Свято-Миколаївському храмі Маріуполя звершили його відспівування. Про це повідомили на сайті Донецької єпархії.
Заупокійне богослужіння звершили священнослужителі Донецької, Горлівської, Луганської, Ровеньківської і Сєвєродонецької єпархій УПЦ. Протоієрея Миколая поховали поруч з його дружиною Марією на Старокримському кладовищі Маріуполя.
«Батюшка прожив таке життя, яке можна, не перебільшуючи, описати так: "возвеличився, як Авраам, благословився, як Ісаак, примножився, як Яків, ходив в світі і дотримувався в правді заповіді Божі". Батько 12-ти дітей, дід 55 онуків, прадід 72 правнуків, засновник сімейства, загальне число якого на сьогоднішній день налічує 180 осіб», – розповіли про померлого священнослужителя в Донецькій єпархії.
У Ровеньківській єпархії відзначили, що із 7 синів протоієрея Миколая 6 стали священнослужителями, а 5 його дочок – дружинами священнослужителів. Діти клірика УПЦ служать і в Горлівській єпархії.
Нагадаємо, протоієрей Миколай віддав священицькому служінню більше 40 років, був нагороджений низкою церковних нагород, серед яких – право служіння Божественної літургії при відчинених Царських вратах до молитви «Отче наш» і орден святого рівноапостольного великого князя Володимира II ступеня.
Читайте також
В Умань цього року приїде вдвічі більше хасидів, ніж минулого року
В Україну на святкування Рош ха-Шана хасиди приїжджають щороку у вересні, навіть попри воєнні дії.
У Заставках ПЦУ захопила храм, незважаючи на рішення громади бути в УПЦ
Парафіяни УПЦ у Заставках сподіваються на повернення їхнього храму законним способом.
У Львові депутати закликали Раду заборонити УПЦ
У Львівській облраді вважають, що абсолютна більшість Верховної Ради хоче проголосувати за законопроєкт 8371.
У Каневі відібраний в УПЦ Георгіївський собор збираються перевести до ПЦУ
Долю храму будуть вирішувати на «загальних зборах релігійної громади».
В Харкові у вересні проведуть ЛГБТ-марш
Деталі програми ЛГБТ-прайду організатори наразі не повідомляють.